SAP system liderem rynku

Autor Wyłączono

SAP jest liderem na rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw. Pomaga organizacjom różnej wielkości i branży działać w jak najlepszym ich wydaniu: 77% światowych przychodów z transakcji dotyka systemu SAP. Zaawansowane technologie analityczne oprogramowania pomagają przekształcać firmy klientów w inteligentne przedsiębiorstwa. Kompleksowy pakiet aplikacji i usług umożliwia przedsiębiorstwom rentowną działalność, ciągłą adaptację i różnicę. Dzięki globalnej sieci klientów, partnerów, pracowników i liderów myśli, SAP pomaga światu działać lepiej i poprawia życie ludzi.

Jak wybrać partnera SAP?

Przede wszystkim, należy wyszukać wśród usług zarządzanych przez SAP tych, których przedsiębiorstwo może potrzebować w przyszłości – nie tylko takich, których potrzebuje teraz. Wybór globalnego partnera SAP jest idealnym posunięciem dla rozwijającej się firmy, gdyż otwiera przed organizacją szerokie spektrum możliwości.

Inne dostępne warianty oprogramowań

Oczywiście na rynku są dostępne inne oprogramowania będące alternatywą dla systemu SAP. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest w artykule:

  Test SANCO – wszystko co musisz o nim wiedzieć