Płytki ceramiczne – Paste-Group Poznań

Autor Wyłączono

Płytki są obecnie najczęściej wybieranymi elementami wykończenia wnętrz. Jednak aby dobrze je dobrać i nie zapłacić fortuny, trzeba wybrać odpowiedni salon. Paste-Group to salon płytek Poznań, który został założony w 1993 roku jako firma rodzinna. Posiada szeroką ofertę płytek, które zadowolą każdego klienta. Wiele lat doświadczenia sprawia, że pracownicy salonu do każdego nowego klienta mają indywidualne i rzetelne podejście.

Ciekawe realizacje, którymi może pochwalić się salon, to gwarancja, że rady przy doborze odpowiednich kolorów i wzorów płytek, będą w 100% trafione. Ponadto Paste-Group może pochwalić się konkurencyjnymi cenami, a dodatkowo oferują transport i obsługę już po etapie sprzedaży. Więcej na temat samego salonu przeczytacie Państwo:

Płytki łazienkowe i kuchenne

Salon płytek Poznań posiada szeroką gamę płytek. Płytki pochodzą od najlepszych polskich producentów. Oszałamiają wzorami oraz doskonałą jakością. Dla klientów, którzy szukają czegoś bardziej egzotycznego i fantastycznego, przygotowano płytki ceramiczne z Hiszpanii, Portugalii oraz Włoch.

Płytki kuchenne Poznań posiadają niebanalne wzory i kolory, które sprawią, że Twoja kuchnia zacznie żyć nowym życiem. Płytki łazienkowe Poznań to gwarancja przytulnej łazienki, która nie tylko nacieszy oko, ale zapewni długie chwile relaksu. Oferta pełna jest mozaik, płytek gresowych, czy tarasowych. Śmiało można znaleźć idealne płytki na wymarzony taras przy domu, lub balkon w mieszkaniu, na którym będzie się spędzało upalne letnie wieczory. Ponadto w ofercie znajduje się armatura łazienkowa, która zostanie idealnie dopasowana do wybranych płytek. Aby wszystko zostało doskonale ułożone i gwarantowało kilka lat bez konieczności remontu, warto wybrać dostępną chemie budowlaną.

  Duża odpowiedzialność pracodawcy