Dla sportowców colostrigen w kapsułkach

Autor Wyłączono

Aby pozyskać składnik aktywny kapsułek, to jest siarę klaczy należy ją pobrać z piersi krów lub klaczy zaraz po porodzie. Siara mleka klaczy ma postać płynną, a w jej składzie możemy wyróżnić interesujący nas składnik colostrum bovinum. Zawiera od groma witamin i minerałów, niezbędnych tłuszczy, kwasów i enzymów. Siara mleka klaczy posiada tak bogaty skład ze względu na nowonarodzone potomstwo, które potrzebuje tych wszystkich składników do przeżycia i prawidłowego funkcjonowania.

Dla ludzi jest ona bardzo bogata pod względem ilości przeciwciał w składzie. Okazało się jednak, że pomimo nowoczesnych technologii nie jesteśmy w stanie pozyskać ich w takim samym stanie. Pomimo to siara mleka klaczy jest dla ludzi nadal bardzo dobrym składnikiem posiadającym dużo zalet.

Sport to zdrowie, ale można być zdrowszym

Większość znanych sportowców korzysta z kapsułek colostrigen. Dlaczego? Ponieważ pomagają one szybciej zregenerować organizm po ciężkim i wymagającym treningu. Ponadto skutkiem ubocznym jest brak zakwasów. Wpływają one korzystnie na cały organizm. W zdrowym ciele zdrowy duch. Sportowcy zauważyli po stosowaniu kapsułek, że zwiększyła się ich wytrzymałość, odporność i witalność.

Ponadto z czasem polepszyły się także ich wyniki sportowe. Kapsułki colostrigen nie są uznawane za doping, dlatego można z nich spokojnie korzystać. Siara bydlęca to kompleks wielu witamin i składników mineralnych. Podczas kontuzji zaleca się stosowanie kapsułek colostrigen, ponieważ pomagają one w szybszym czasie zregenerować organizm i wyleczyć powstałe urazy.

Gdzie kupować colostrigen?

Producentem kapsułek colostrigen jest Genactiv. Na stronie producenta znajdziecie więcej informacji na temat siary mleka klaczy. Nie zalecamy kupowania colostrum w niesprawdzonych źródłach. Zapraszamy na strone

  Czerp siłę z colostrum